forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 7
 • 8
 • 13
 • 5
 • 1
 • 9
 • 14
 • 4
 • 2
 • 10
 • 6
 • 3
 • 11
 • 12
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY
Drukuj Email

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Dnia 13 września klasy 1a, 2b i 3a wzięły udział w cyklicznej akcji lubińskiej policji „Bezpieczne powroty ze szkoły”, która corocznie jest organizowana w Centrum Handlowym Cuprum Arena w Lubinie. Na dzieci czekały liczne atrakcje, dzięki którym miały okazję zdobyć i pogłębić wiedzę z zakresu ruchu drogowego.  Uczniowie uczestniczyli w warsztatach samoobrony, jak prawdziwi policjanci siedzieli na motorze policyjnym, a także oglądali sprzęt ratownictwa straży pożarnej. Odbył się także konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie.

Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych była maskotka policyjna „Komisarz Lew”, którą mogły przytulić, przybić „piątkę”, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Do akcji jak co roku przyłączyło się Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna oraz Wydział Ruchu Drogowego KWP Wrocław, dostarczając dzieciom wielu dodatkowych wrażeń. Akcja miała na celu przypomnienie uczniom najważniejszych zasad bezpieczeństwa oraz uświadomienie jak ważna jest dbałość o to, by właściwie zachowywać się na drodze.

galeria zdjęć >>>

M. Koman
H. Skwirut
D. Słabicka
A. Mielnik-Chudzia
A. Franczak-Bodziony
L. Jamróz-Mańczak

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogumiła, Bożena, Franciszek, Michał,
Rafał

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj92
Wszystkie530362

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.