Start Edukacja Wczesnoszkolna BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Dnia 13 września klasy 1a, 2b i 3a wzięły udział w cyklicznej akcji lubińskiej policji „Bezpieczne powroty ze szkoły”, która corocznie jest organizowana w Centrum Handlowym Cuprum Arena w Lubinie. Na dzieci czekały liczne atrakcje, dzięki którym miały okazję zdobyć i pogłębić wiedzę z zakresu ruchu drogowego.  Uczniowie uczestniczyli w warsztatach samoobrony, jak prawdziwi policjanci siedzieli na motorze policyjnym, a także oglądali sprzęt ratownictwa straży pożarnej. Odbył się także konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie.

Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych była maskotka policyjna „Komisarz Lew”, którą mogły przytulić, przybić „piątkę”, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Do akcji jak co roku przyłączyło się Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna oraz Wydział Ruchu Drogowego KWP Wrocław, dostarczając dzieciom wielu dodatkowych wrażeń. Akcja miała na celu przypomnienie uczniom najważniejszych zasad bezpieczeństwa oraz uświadomienie jak ważna jest dbałość o to, by właściwie zachowywać się na drodze.

galeria zdjęć >>>

M. Koman
H. Skwirut
D. Słabicka
A. Mielnik-Chudzia
A. Franczak-Bodziony
L. Jamróz-Mańczak

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.