forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 6
 • 4
 • 3
 • 10
 • 12
 • 7
 • 9
 • 8
 • 11
 • 5
 • 13
 • 1
 • 14
 • 2
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna WYCIECZKA DO OSADY DANIELI W ZAMIENICACH
Drukuj Email

WYCIECZKA DO OSADY DANIELI
W ZAMIENICACH

Dnia 3.10.2018 r. klasy IVa  i IVb pojechały na wycieczkę do „OSADY DANIELI” w Zamienicach. Jest to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne dla spragnionych natury, odpoczynku oraz ciszy leśnej,  miejsce gdzie zwierzęta są na wyciągnięcie ręki. Już od samego początku kiedy to zbliżaliśmy się do „OSADY DANIELI’, otoczonej lasami borów dolnośląskich, mogliśmy zauważyć zwierzaki na wybiegu. Mieliśmy okazję obcować ze zwierzętami takimi jak: lamy, kangury, świnie wietnamskie, nutrie, owce, konie, daniele, zające, gęsi, indyki, kury, kozy oraz bażanty.

Gospodarze specjalnym pojazdem „bonanzą” zawieźli nas na polanę, gdzie bezpośrednio karmiliśmy daniele, owce oraz kozy. Następnie udaliśmy się do chatki, gdzie otrzymaliśmy słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Po poczęstunku był też czas na dyskotekę z wieloma atrakcjami.

Pomimo niezbyt ładnej pogody wszyscy bawili się wspaniale, a czas tam spędzony upłynął nam bardzo szybko. Wszystkim kochającym zwierzęta i zabawę na świeżym powietrzu uczniowie klasy 4a i 4b polecają  wyjazd do OSADY DANIELI W ZAMIENICACH. Jest to świetne miejsce do odpoczynku i zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

fotogaleria >>>

Loretta Śliwowska
Izabela Skowrońska
Joanna Górnicka
Małgorzata Jaworska
Renata Bodyk

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie530971

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.