forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 9
 • 8
 • 1
 • 4
 • 14
 • 7
 • 13
 • 3
 • 2
 • 11
 • 6
 • 12
 • 5
 • 10
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna Wakacyjne wspomnienia - różne zakątki Polski...
Drukuj Email

Wakacyjne wspomnienia - różne zakątki Polski...

Już rozgościła się u nas piękna złota jesień, obdarowując świat różnorodnością barw i kolorów. Dni powoli stają się coraz krótsze i zimniejsze. Aby jeszcze choć na chwilę zatrzymać lato, na które już teraz znów czekamy z utęsknieniem, w naszej szkole został zorganizowany konkurs fotograficzny pod tytułem "Wakacyjne wspomnienia - różne zakątki Polski". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz dostrzeżenie uroków naszego pięknego kraju.

Do organizatorów wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac uczniów z klas I-III. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Fotografie były bardzo różnorodne i oryginalne. Przedstawiały bardzo ciekawe ujęcia na tle pięknych zabytków i krajobrazów. Wszystkie prace zostały nagrodzone pierwszym, drugim lub trzecim miejscem. Naszym małym artystom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego zatrzymywania pięknych chwil w obiektywie aparatu. Zapraszamy do obejrzenia wystawy mieszczącej się na szkolnym korytarzu.

I miejsce zajęli:

Ewa Gruszka kl. 2a - "Stara chata w Kazimierzu Dolnym"

Maja Pierzchała kl. 2c - "Baletnica nad Bałtykiem"

Julia Bochniarz kl. 2a - "Dziwnów - wieczorne animacje na plaży"

Jakub Bodziony kl. 3b - "Mały Baca"

Oliwia Pietkiewicz kl. 2a - "Nasz Bałtyk"

Lena Wieczorek kl. 3b - "Kwitnące wody Gdańska"

Julia Ilnicka kl. 2b - "Niezapomniane nadmorskie chwile"

Natalia Sikorska kl. 2a - "Międzyzdroje do góry nogami"

Hanna Heksel kl. 2a - "Wędkarskie przygody"

galeria zdjęć >>>

G. Zielińska
M. Koman
S. Szumilas
H. Skwirut

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj78
Wszystkie533961

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.