Start Edukacja Wczesnoszkolna Z wizytą na stadionie Zagłębia Lubin

Z wizytą na stadionie Zagłębia Lubin

W dniu 17 października klasy 2a i 2b odwiedziły stadion Zagłębia Lubin. Zwiedzanie rozpoczęło się od zapoznania z historią klubu, który może poszczycić się już ponad 70-letnią tradycją. Uczniowie obejrzeli galerię zdjęć, podziwiali zdobyte nagrody i puchary. Mieli możliwość zobaczenia sali VIP, w której odbywają się spotkanie biznesowe. Duże wrażenie na uczniach zrobiła sala konferencyjna, ponieważ mogli zająć miejsce trenera, rzecznika oraz piłkarzy i poczuć się jak na prawdziwej konferencji prasowej. Wyjście na murawę, przejściem dla piłkarzy, również okazało się ciekawą atrakcją. Uczniowie zasiedli na trybunach i zapoznali się z wyglądem nowego stadionu. Zwiedzanie siedziby dwukrotnego Mistrza Polski z pewnością na długo pozostanie uczniom w pamięci.

galeria zdjęć >>>

M. Koman
G. Zielińska
H. Skwirut
L. Śliwowska

Dzisiaj jest: Sobota
17 Listopada 2018
Dionizy, Grzegorz, Sulibor, Zbysław

Zodiak: Skorpion

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.