forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 3
 • 11
 • 8
 • 1
 • 5
 • 13
 • 2
 • 6
 • 4
 • 9
 • 7
 • 12
 • 14
 • 10
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna Z wizytą na stadionie Zagłębia Lubin
Drukuj Email

Z wizytą na stadionie Zagłębia Lubin

W dniu 17 października klasy 2a i 2b odwiedziły stadion Zagłębia Lubin. Zwiedzanie rozpoczęło się od zapoznania z historią klubu, który może poszczycić się już ponad 70-letnią tradycją. Uczniowie obejrzeli galerię zdjęć, podziwiali zdobyte nagrody i puchary. Mieli możliwość zobaczenia sali VIP, w której odbywają się spotkanie biznesowe. Duże wrażenie na uczniach zrobiła sala konferencyjna, ponieważ mogli zająć miejsce trenera, rzecznika oraz piłkarzy i poczuć się jak na prawdziwej konferencji prasowej. Wyjście na murawę, przejściem dla piłkarzy, również okazało się ciekawą atrakcją. Uczniowie zasiedli na trybunach i zapoznali się z wyglądem nowego stadionu. Zwiedzanie siedziby dwukrotnego Mistrza Polski z pewnością na długo pozostanie uczniom w pamięci.

galeria zdjęć >>>

M. Koman
G. Zielińska
H. Skwirut
L. Śliwowska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj80
Wszystkie533963

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.