forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 10
 • 1
 • 12
 • 14
 • 3
 • 8
 • 2
 • 9
 • 7
 • 11
 • 13
 • 4
 • 5
 • 6
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH
Drukuj Email

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole już po raz kolejny odbył się przegląd pieśni patriotycznych. W tym roku przyjął on formę karaoke, tak aby każdy mógł włączyć się do wspólnego śpiewania. Jak co roku, uczniowie przybyli na uroczystość odświętnie ubrani. Wszyscy z zaangażowaniem i przejęciem odśpiewali pieśni o tematyce patriotycznej. W repertuarze znalazły się zarówno znane utwory takie jak na przykład „Przybyli Ułani pod okienko”, jak i mniej znane jak „Serce w plecaku”, które również szybko zyskały aprobatę uczniów. Dzięki oprawie w biało-czerwonych barwach oraz blasku palących się świec spotkanie odbyło się w wyjątkowej i podniosłej atmosferze.

fotogaleria >>>

G. Zielińska 
M. Koman 
S. Szumilas 
H. Skwirut

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj77
Wszystkie533960

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.