Start Edukacja Wczesnoszkolna PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole już po raz kolejny odbył się przegląd pieśni patriotycznych. W tym roku przyjął on formę karaoke, tak aby każdy mógł włączyć się do wspólnego śpiewania. Jak co roku, uczniowie przybyli na uroczystość odświętnie ubrani. Wszyscy z zaangażowaniem i przejęciem odśpiewali pieśni o tematyce patriotycznej. W repertuarze znalazły się zarówno znane utwory takie jak na przykład „Przybyli Ułani pod okienko”, jak i mniej znane jak „Serce w plecaku”, które również szybko zyskały aprobatę uczniów. Dzięki oprawie w biało-czerwonych barwach oraz blasku palących się świec spotkanie odbyło się w wyjątkowej i podniosłej atmosferze.

fotogaleria >>>

G. Zielińska
M. Koman
S. Szumilas
H. Skwirut

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.