Start Edukacja Wczesnoszkolna PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

W piątek 16 listopada 2018 roku odbyła się Uroczystość Parowania na ucznia klas pierwszych. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uroczystość dla klasy: 1a, 1b, 1c przygotowały dzieci z klasy: 2a i 3b pod kierunkiem pań G. Zielińskiej i S. Szumilas.

Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Po ślubowaniu Pani dyrektor Krystyna Głowacka pasowała dzieci klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymację oraz kuferki. Każda klasa zrobiła pamiątkowe zdjęcie i w radosnym nastroju udali się do swoich sal na słodki poczęstunek.

galeria zdjęć >>>

G.Zielińska
S.Szumilas
M.Filip
A.Lesisz
D.Słabicka
J.Górnicka
L.Śliwowska

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.