forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 13
 • 6
 • 14
 • 4
 • 12
 • 10
 • 2
 • 7
 • 1
 • 8
 • 9
 • 3
 • 5
 • 11
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna Z przymrużeniem oka spoglądamy w przyszłość…
Drukuj Email

Z przymrużeniem oka spoglądamy w przyszłość

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości oraz przenieść w świat marzeń i fantazji. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. Teraz bawimy się wspólnie, wróżąc sobie nawzajem, łącząc te wróżby z konkursami i wesołą zabawą. Tak też było 29 listopada w kl.IIa.

Dzieci samodzielnie przygotowały wróżby. Poznały imiona przyszłych partnerów, dowiedziały się, jaki będą wykonywać zawód i co je czeka w przyszłości. Wszyscy marząc o wielkich podróżach, bawili się znakomicie.

fotogaleria >>>

G. Zielińska
L.Śliwowska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie536576

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.