forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 4
 • 10
 • 9
 • 13
 • 5
 • 3
 • 11
 • 1
 • 7
 • 12
 • 8
 • 6
 • 14
 • 2
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna Hej, w kopalni praca wre…
Drukuj Email

Hej, w kopalni praca wre…

DZIEŃ GÓRNIKA to uroczystość, która wpisała się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. Jesteśmy mieszkańcami Dolnego Śląska, dlatego kładziemy szczególny nacisk na pielęgnowanie tradycji związanych z obchodami dnia świętej Barbary – patronki górników. Nasi uczniowie wyrastają w środowisku, w którym tata, dziadek lub wujek są przeważnie górnikami, dlatego też staramy się przybliżać dzieciom ich ciężką pracę. Uczymy doceniać trud, jaki związany jest z wykonywaniem tego zawodu. 12 grudnia 2018 roku, chcąc uczcić tegoroczną Barbórkę, zaprosiliśmy górników, dziadków i rodziców na akademię słowno – muzyczną zorganizowaną przez uczniów klas IIa, IIb IIIb.

W tańcach, wierszach, nastrojowych pieśniach i piosenkach, staraliśmy się przekazać, że cenimy trud i niebezpieczną pracę górników i złożyć życzenia, by ich dni były pogodne, spokojne, żeby zawsze nad nimi czuwał dobry duch kopalni.

fotogaleria >>>

Grażyna Zielińska
Sylwia Szumilas
Magdalena Koman
Loretta Śliwowska
Helena Skwirut

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie530964

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.