forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
 • 12
 • 1
 • 8
 • 7
 • 11
 • 4
 • 9
 • 10
 • 3
 • 2
 • 13
 • 14
 • 6
 • 5
Previous Next
Start Edukacja Wczesnoszkolna SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY KL. 1-3
Drukuj Email

SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY KL. 1-3

6 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbył się TURNIEJ WARCABOWY. Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród uczniów klas 1-3. Do ścisłego finału, po przejściu klasowych eliminacji zakwalifikowało się 35 graczy. Celem turnieju była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry.

Pomimo zawziętej rywalizacji podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie i przestrzegali zasad fair play.  I chociaż wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani, reguły turnieju są takie, że trzeba wyłonić zwycięzców.

Anna kl. 3a – I miejsce

Mateusz  kl. 2c – II miejsce

Paweł  kl. 1c  – III miejsce

Każdy uczestnik turnieju otrzymał dyplom oraz upominek za udział w konkursie.

Dorota Słabicka
Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie533464

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.