forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
mecz.jpg
Start Sport Publicystyka 34 Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą
Drukuj Email
34 Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą

Kolejny raz reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rywalizacji szkół podczas Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą. O zwycięstwo walczyło ponad 20 zawodników z klas V, VI, VII i VIII. Najlepiej pobiegły uczennice z klasy VIIIa  Gosia zajmując IV miejsce i Wiktoria z V miejscem. Wielu naszym uczniom poszczęściło się także podczas zorganizowanej przez RCS loterii fantowej. Serdecznie dziękujemy kibicom z VIIa i VIIb, którzy zagrzewali nas do walki o podium.

Barbara Paszkiewicz
Agata Mrugalska-Budzan

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wszystkie556264

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.