forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
sport2.jpg
Start Sport Publicystyka Mikołaj na sportowo
Drukuj Email
Mikołaj na sportowo

6 grudnia uczniowie klasy 8a zaprosili dzieci z Przedszkola Nr 1 w Lubinie do wspólnej zabawy. Zorganizowali dla najmłodszych „Mikołajki na sportowo”. Podczas licznych konkurencji wspomagali swoim doświadczeniem młodszych kolegów i walczyli wspólnie z nimi o zwycięstwo. Tory przeszkód, zabawy z piłkami i wspólne przeciąganie liny dostarczyły wiele emocji. W przerwie uczestnicy delektowali się upieczonymi przez dziewczyny ciastami. Kiedy okazało się, że lada moment odwiedzi nas Św. Mikołaj, najmłodsi przygotowali przepiękne portrety specjalnie dla niego. Mikołaj odwdzięczył się  - w tym roku wszyscy byli grzeczni i otrzymali prezenty!

galeria zdjęć >>>

Klasa 8a

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj111
Wszystkie604429

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.