Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
sport2.jpg
Start Sport Publicystyka Mikołaj na sportowo
Mikołaj na sportowo

6 grudnia uczniowie klasy 8a zaprosili dzieci z Przedszkola Nr 1 w Lubinie do wspólnej zabawy. Zorganizowali dla najmłodszych „Mikołajki na sportowo”. Podczas licznych konkurencji wspomagali swoim doświadczeniem młodszych kolegów i walczyli wspólnie z nimi o zwycięstwo. Tory przeszkód, zabawy z piłkami i wspólne przeciąganie liny dostarczyły wiele emocji. W przerwie uczestnicy delektowali się upieczonymi przez dziewczyny ciastami. Kiedy okazało się, że lada moment odwiedzi nas Św. Mikołaj, najmłodsi przygotowali przepiękne portrety specjalnie dla niego. Mikołaj odwdzięczył się  - w tym roku wszyscy byli grzeczni i otrzymali prezenty!

galeria zdjęć >>>

Klasa 8a

Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.