forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności 185. Rocznica wybuchu Powstania Listopadowego
Drukuj Email

29 listopada w całej Polsce obchodziliśmy 185. rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego. Z tej okazji w naszej szkole ogłoszony został drużynowy konkurs wiedzy dla klas IV ? VI. Pytania konkursowe przygotowali między innymi członkowie Klubu Młodego Historyka.

Do rywalizacji, która odbyła się 10 grudnia przystąpiło sześć trzyosobowych drużyn. Uczniowie musieli uporządkować w kolejności chronologicznej wydarzenia Nocy Listopadowej, a także rozwiązać krzyżówkę. Następnie odpowiadali na pytania w grze w statki. Najtrudniejszą konkurencją okazało się rozpoznanie przywódców powstania oraz dzieł malarstwa batalistycznego.

Oto zwycięzcy:
I miejsce ? klasa 4a
II miejsce
? klasa 5a
III miejsce
? klasa 6a

Gratulujemy!!!

fotogaleria >>>

Organizatorzy:
Anna Mydłowska
Anna Jędrasik
Maciej Lindmajer

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj35
Wszystkie521454

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.