forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia - 2016!!!
Drukuj Email

Włącz się do akcji
'Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia - 2016!!!

W dolnośląskich szkołach rozpoczęła się VII edycja akcji 'MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA'. Patronuje jej Kuratorium Oświaty, a organizatorem i wykonawcą projektu jest Telewizja Wrocław. Do akcji przystąpiła także nasza szkoła.

Uczniowie już po raz siódmy zbierają symboliczne złotówki, które wpłacone zostaną na charytatywne konto Związku Sybiraków III Rzeczypospolitej Polskiej we Wrocławiu. Dla uczniów dolnośląskich szkół jest to wielka lekcja patriotyzmu, okazja do poznania historii swoich rodzin, ale również historii naszego narodu. W ubiegłym roku 800 wolontariuszy pracowało podczas wakacji na Ukrainie przy porządkowaniu kresowych nekropolii, prawie 200 tys. młodych ludzi przekazało na ten cel jedną symboliczną złotówkę. Przed nami kolejna narodowa wyprawa. Już 2 lipca br. ponad  900 młodych Dolnoślązaków wyjedzie do pracy na 90 cmentarzach położonych w okolicach Lwowa, Stanisławowa, Tarnopola, na Wołyniu i Podolu.

Pieniądze (minimum 1 zł od osoby) można wpłacać
do wychowawców klas do 20 kwietnia 2016 r.

Informacje na temat akcji, lista wpłacających, reportaże STUDIA WSCHÓD - na stronach internetowych

www.studiowschod.org.pl

www.studiowschod.pl.

Organizator szkolnej akcji:
Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Alina, Zdzisława
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie475658

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.