forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Międzyszkolny Konkurs Historyczny z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski!!!
Drukuj Email

Międzyszkolny Konkurs Historyczny
z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski!!!

6 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubinie odbył się Międzyszkolny Konkurs  Historyczny: ?1050. rocznica chrztu Polski ? historia krajów Europy Zachodniej, Środkowo ? Wschodniej w X?XI wieku?. Wzięło w nim udział aż dziesięć trzyosobowych drużyn z Lubina i Polkowic.

Naszą szkołę reprezentowali Jakub Dobrzański i Bartosz Kaliciak z 2a oraz Marcel Podbucki z klasy 3a. Uczniowie musieli wykazać się bardzo szczegółową wiedzą. Pisali test zawierający pytania otwarte. Nie zabrakło też analizy tekstów źródłowych. Po wyrównanej walce nasi reprezentanci znaleźli się tuż za podium.

Gratulujemy im ogromnej wiedzy.

Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj40
Wszystkie521459

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.