Start Start Aktualności ?Dni, których jeszcze nie znamy??

?Dni, których jeszcze nie znamy??

7 kwietnia po raz trzeci w tym roku szkolnym zaproszeni goście zasiedli w kawiarence poetyckiej. Przy blasku świec wspominaliśmy Marka Grechutę, polskiego pisarza, poetę, kompozytora, uważanego za najwybitniejszego autora poezji śpiewanej w naszym kraju. W tym roku przypada 10. rocznica jego śmierci. ?Nigdy dość hołdu dla Grechuty? ? powiedziała po jego śmierci Anna Maria Jopek ? ?to co on robił jest chyba najlepszą definicją poezji. Gdzie kończy się codzienne słowo ? tam zaczyna się Grechuta, z jego tajemnicą, z jego charyzmą?.

Na scenie wystąpili uczniowie klasy 5a i 5b SP oraz 2a i 3a GM oraz członkowie Klubu Młodego Historyka i koła teatralnego. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla gości.

galeria zdjęć >>>

Ewa Domnik
Anna Jędrasik
Maciej Lindmajer

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.