forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Obchody Święta Narodowego Konstytucji 3 maja
Drukuj Email

Obchody Święta Narodowego Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Święta Narodowego Konstytucji 3 Maja. W tym roku obchodzimy 225 rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie po Stanach Zjednoczonych konstytucji. Była to także okazja do wspomnienia początków naszego państwa i upamiętnienia 1050 rocznicy chrztu Polski. Uroczystość przygotowali uczniowie koła teatralnego i Klubu Młodego Historyka. Najmłodsi uczniowie zostali nagrodzeni za udział w konkursie plastycznym  ?Mieszko i Dobrawa w oczach dzieci?.

galeria zdjęć >>>

Małgorzata Jaworska
Anna Jędrasik
Maciej Lindmajer

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Krystiana, Nina, Walerian
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj51
Wszystkie475405

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.