Start Start Aktualności Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?

11 maja w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Wzięło w nim udział 24 uczniów naszej szkoły od klasy 4 SP do 3 GM. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z bardzo trudnych i szczegółowych pytań z zakresu zarówno historii Polski jak i historii powszechnej. Na wejście uczniowie otrzymali tyle punktów ile pytań zawierał test.

Jury konkursu za każdą poprawną odpowiedź przyzna po 1 punkcie, ale za błędną punkty będą odejmowane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w czerwcu. Trzymamy kciuki i już teraz gratulujemy wiedzy naszym uczniom.

Szkolny koordynator konkursu:
Anna Jędrasik

Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Alina, Zdzisława

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.