forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?
Drukuj Email

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?

11 maja w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny ?Albus 2016?, zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Wzięło w nim udział 24 uczniów naszej szkoły od klasy 4 SP do 3 GM. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z bardzo trudnych i szczegółowych pytań z zakresu zarówno historii Polski jak i historii powszechnej. Na wejście uczniowie otrzymali tyle punktów ile pytań zawierał test.

Jury konkursu za każdą poprawną odpowiedź przyzna po 1 punkcie, ale za błędną punkty będą odejmowane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w czerwcu. Trzymamy kciuki i już teraz gratulujemy wiedzy naszym uczniom.

Szkolny koordynator konkursu:
Anna Jędrasik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj259
Wszystkie495249

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.