forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Drukuj Email

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Historia to nie tylko wojny i daty, lecz przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzyli. Zbliżająca się 98 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była doskonałą okazją do przypomnienia sobie i uczczenia tych osób, które swoim życiem i pracą w szczególny sposób przyczynili się do budowy wolnej Ojczyzny. W czasie uroczystego apelu wspominano nie tylko Tadeusza Kościuszkę, Piotra Wysockiego czy Józefa Piłsudskiego, ale także bohaterkę powstania listopadowego ? Emilię Plater.

W tym roku przypada bowiem 210. rocznica jej urodzin. Nie zapomniano także o Henryku Sienkiewiczu i jego twórczości ?ku pokrzepieniu serc? w ramach obchodów Roku Henryka Sienkiewicza.

Niech tegoroczny dzień 11 listopada nie będzie dla nas jedynie czasem wolnym od szkoły i nauki. Pamiętajmy o wielkich Polakach, dzięki którym dziś możemy żyć w wolnym kraju, poznawać jego historię i posługiwać się ojczystym językiem.

galeria zdjęć >>>

Aleksandra Wiśniewska
Maciej Lindmajer,
Anna Jędrasik,
Małgorzata Jaworska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie521462

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.