Start Start Aktualności Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
co to będzie, co to będzie?

Uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum mieli przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu "Dziadów" Adama Mickiewicza. Spektakl przygotowali uczniowie biorący udział w zajęciach koła teatralnego oraz koła historycznego. Wszyscy młodzi aktorzy spisali się fenomenalnie, a scenografia wywołała głośne "achy" i "ochy" zgromadzonej publiczności. Nie zabrakło licznych efektów specjalnych - płonącej garści kądzieli, buchającego niebieskim płomieniem kociołka wódki czy wonnych święconych ziół. Tego samego dnia o godzinie 17:00 przedstawienie mogli podziwiać także rodzice.

Oby jak najwięcej takich przedstawień!

fotogaleria >>>

A.Jędrasik
M.Lindmajer

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.