forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?
Drukuj Email

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
co to będzie, co to będzie?

Uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum mieli przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu "Dziadów" Adama Mickiewicza. Spektakl przygotowali uczniowie biorący udział w zajęciach koła teatralnego oraz koła historycznego. Wszyscy młodzi aktorzy spisali się fenomenalnie, a scenografia wywołała głośne "achy" i "ochy" zgromadzonej publiczności. Nie zabrakło licznych efektów specjalnych - płonącej garści kądzieli, buchającego niebieskim płomieniem kociołka wódki czy wonnych święconych ziół. Tego samego dnia o godzinie 17:00 przedstawienie mogli podziwiać także rodzice.

Oby jak najwięcej takich przedstawień!

fotogaleria >>>

A.Jędrasik
M.Lindmajer

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj34
Wszystkie521453

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.