forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Ferie w szkole
Drukuj Email

Ferie w szkole

Ferie zimowe już za nami. Niektórzy spędzili je w górach lub nad morzem, inni byli na obozach narciarskich, sporo dzieci wyjechało w odwiedziny do rodziny. Było jednak grono uczniów, które nie miało możliwości wyjazdu. Dla tych, którzy zostali w mieście, Szkoła zorganizowała zajęcia sportowe. Celem zajęć było nie tylko rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, ale również integracja uczniów.

W tym roku zajęcia w szkole cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie bez względu na wiek i płeć, najchętniej grali w piłkę nożną i hokeja. Prócz gier zespołowych, były też skoki wzwyż, wyścigi rzędów, rzuty do kosza czy gra w badmintona. Najmłodsi poprawiali kondycję oraz doskonalili swoje umiejętności skacząc na skakance, kręcąc hula- hop oraz grając w ringo. Tego typu zajęcia okazały się dla niejednego okazją do sprawdzenia swoich możliwości w nowych dyscyplinach sportowych, ale również do przełamywania barier. Zajęciom towarzyszyła radość, zdrowa rywalizacja i kultura sportowa. Był to czas na pewno dobrze zagospodarowany.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie spędzone ferie i zapraszamy za rok!!!

B. Bulin-Duda
M. Koman

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Marca 2019
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
  
Zodiak: Baran

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj239
Wszystkie504840

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.