forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności VII Limesowy Konkurs Matematyczny
Drukuj Email

VII Limesowy Konkurs Matematyczny

6 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej w Rudnej odbył się finał VII Limesowego Konkursu Matematycznego. W konkursie wzięło udział 52 uczniów ze szkół podstawowych powiatu lubińskiego, maksymalnie można było uzyskać 30 punktów. Finał konkursy odbył się w dwóch kategoriach: Szkoła Podstawowa klasy 4-5 oraz Szkoła Podstawowa klasy 6-7.

Maja Frankowska uczennica klasy 7a zajęła I miejsce w kategorii Szkoły Podstawowej klasy 6-7, uzyskując maksymalną liczbę punktów. Natomiast Kacper Kapsa uczeń klasy 5b zajął I miejsce w kategorii Szkoły Podstawowej klasy 4-5, uzyskując 25 punktów.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

J.Dobek-Golonka

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek

niepytany


Czas do wakacji

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
18 Marca 2018
Europejski Dzień Mózgu
Imieniny obchodzą
Aleksander, Anzelm, Boguchwał, Cyryl,
Edward, Narcyz, Narcyza, Salwator

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj219
Wszystkie402021

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.