Start Start Aktualności Konkurs Talentów

Konkurs Talentów

Pierwszego Dnia Wiosny mogliśmy podziwiać niezwykle uzdolnionych uczniów w kolejnej edycji szkolnego konkursu ?Mam Talent?. Uczestnicy zaprezentowali szereg ciekawych umiejętności: śpiew, taniec, gra na instrumentach, układanie kostek na czas, taniec na deskorolce, talenty komediowe w skeczach kabaretowych i interpretacji piosenek oraz sztuczki z piłką. Ponieważ wszystkie występy były świetnie przygotowane i bardzo pomysłowe, wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne.

I miejsce zajęły:
Oliwia Krzos (śpiew) oraz duet Amelia Mierżwińska i Amira Ustymenko (taniec nowoczesny)

II miejsce zajęli:
Kamil Żaba (śpiew) oraz Bartek Proć (interpretacja kociej piosenki)

III miejsce zajęli:
Elisa Janik (śpiew), Kacper Krzepisz (gitara) oraz Filip Klocek (układanie kostek na czas)

Wyróżniono:
Malwinę Szumilas (taniec), Lenę Brzozowską (taniec na deskorolce), Klaudię Krupę (śpiew) oraz Olę Buchowską i Oliwię Motyl (taniec)

Wspaniale zaprezentowali się pozostali uczestnicy konkursu:
Szymon Bodyk (gra na skrzypcach), Ewa Bąblewska (taniec), Tomasz Madej (triki z piłką), Julia Bochniarz, Zuzia Bień, Lena Wieczorek i Kornelia Chabrowska (taniec), Karolina Bąblewska (gra na gitarze), Iga Tomulik (śpiew), Nikola Chudy i Paweł Wawrzeńczuk (taniec), Bartek Madej (taniec), Lena Dereń (śpiew), Malwina Trocha i Aleksander Kamiński (śpiew), Julia Hawrylak (śpiew), Julia Kozłowska (taniec), Maja Pierzchała i Laura Kruszczak (taniec), Laura Trocha (śpiew), Karol Grzesiak (taniec), Julia Dorosz (śpiew), Ula Wawrzyńczak (śpiew), Oliwier Mroczek (kabaret) Łukasz Juźwin (śpiew) oraz Wiktoria Hila (śpiew).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę
i zapraszamy chętnych już za rok.

galeria zdjęć >>>

Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Alina, Zdzisława

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.