forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności WICEMISTRZYNI W ŁAMIGŁÓWKACH
Drukuj Email

WICEMISTRZYNI W ŁAMIGŁÓWKACH

W dniu 24 marca w Instytucie Matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim odbył się finał II Memoriału Urszuli Marciniak. Są to zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych organizowane przez Fundację Matematyków Wrocławskich, Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Wydawnictwem Logi. Naszą szkołę reprezentowała Maja Frankowska ? uczennica klasy VIIa. Konkurencja była duża, jednak Maja znowu okazała się świetna i zdobyła tytuł wicemistrzyni w łamigłówkach. Bardzo jej gratulujemy i zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zadaniami konkursowymi.

kliknij tutaj >>>

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
19 Września 2018
Imieniny obchodzą
Konstancja, Teodor
  
Zodiak: Panna

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj145
Wszystkie445031

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.