Start Start Aktualności WICEMISTRZYNI DOLNEGO ŚLĄSKA W SUDOKU!!!

WICEMISTRZYNI DOLNEGO ŚLĄSKA W SUDOKU!!!

25 marca nasi uczniowie: Filip Oruba ? IVC i Maja Frankowska VIIA? reprezentowali szkołę w VII Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku we Wrocławiu. Do finału dostali się po eliminacjach szkolnych, w których brało udział ponad 5 tysięcy uczniów z dolnośląskich szkół. Zacięta walka trwała przez trzy rundy. Filipowi udało się osiągnąć bardzo wysoką 23 lokatę. Do Wielkiego Finału ? pierwszej dziesiątki uczniów w kategorii klas 7 SP?II i III GM przeszła Maja. Ostatecznie została ona wicemistrzynią Dolnego Śląska w sudoku w swojej kategorii. Należy również przypomnieć , że Maja reprezentowała naszą szkołę w tych zawodach w latach poprzednich osiągając wysokie lokaty, a w edycji zeszłorocznej również uzyskała tytuł wicemistrzyni w kategorii klas IV?VI SP. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zadaniami konkursowymi.

przykładowe zadania z roku 2017  >>>

Gratulujemy Mai, Filipowi i wszystkim,
którzy brali udział w eliminacjach szkolnych!

A.Dobrzańska

19 Września 2018
Konstancja, Teodor

Zodiak: Panna

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.