forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności WICEMISTRZYNI DOLNEGO ŚLĄSKA W SUDOKU!!!
Drukuj Email

WICEMISTRZYNI DOLNEGO ŚLĄSKA W SUDOKU!!!

25 marca nasi uczniowie: Filip Oruba ? IVC i Maja Frankowska VIIA? reprezentowali szkołę w VII Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku we Wrocławiu. Do finału dostali się po eliminacjach szkolnych, w których brało udział ponad 5 tysięcy uczniów z dolnośląskich szkół. Zacięta walka trwała przez trzy rundy. Filipowi udało się osiągnąć bardzo wysoką 23 lokatę. Do Wielkiego Finału ? pierwszej dziesiątki uczniów w kategorii klas 7 SP?II i III GM przeszła Maja. Ostatecznie została ona wicemistrzynią Dolnego Śląska w sudoku w swojej kategorii. Należy również przypomnieć , że Maja reprezentowała naszą szkołę w tych zawodach w latach poprzednich osiągając wysokie lokaty, a w edycji zeszłorocznej również uzyskała tytuł wicemistrzyni w kategorii klas IV?VI SP. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z zadaniami konkursowymi.

przykładowe zadania z roku 2017  >>>

Gratulujemy Mai, Filipowi i wszystkim,
którzy brali udział w eliminacjach szkolnych!

 

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Alina, Zdzisława
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie475654

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.