forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Drukuj Email
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Kino to nie tylko rozrywka. Przekonują się o tym uczniowie uczestniczący w Nowych Horyzontach Edukacji Filmowej w CK Muza. Zawsze poznają ciekawe informacje o filmach, które oglądają oraz o kulisach ich powstawania. Podczas ostatniego seansu obejrzeliśmy bardzo ciekawy film historyczny pt. "Storm". Dowiedzieliśmy się też jak powstaje film historyczny, jaką rolę odgrywają w nim rekwizyty, stroje i fryzury z epoki, a także jak kręci się filmy w plenerze i w hali. Na godzinie wychowawczej porozmawialiśmy o bohaterach filmu, ich przygodach i postawach oraz o roli książek w naszym życiu.

A.Wiśniewska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Alina, Zdzisława
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie475660

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.