forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Mam Talent
Drukuj Email

Mam Talent

8 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu w hotelu Mercure odbyły się pierwsze castingi do 11 już edycji programu ?Mam Talent?!!! Szkolny zespół taneczny ?Trójeczki?, wziął również udział w tym przeglądzie. Casting trwał od 10.00 do 20.00, jak zawsze pojawiło się mnóstwo ciekawych i żądnych przygód uczestników z różnymi talentami i pomysłami na siebie. Po wielogodzinnym czekaniu - Trójeczki zaprezentowały wszystkim układ taneczny z materiałem ?Tęcza? do muzyki Maksima Mrvicy.

Występ podobał się wszystkim, wzbudził zainteresowanie jury. Dziewczęta pełne wrażeń, pamiątkowych zdjęć, nowych znajomości i doświadczeń czekać muszą teraz na decyzję prowadzących. Bez względu na wynik, była to wspaniała dla zespołu przygoda, która na zawsze zapisze się w pamięci każdej z uczestniczek. Jednocześnie zaprezentowanie się na castingu było możliwością promowania szkoły. Kibicowała nam i pomagała w przygotowaniach Pani Jola Sienkiewicz.

Dziękujemy

Artykuł z castingu oraz zdjęcia dostępny w Gazecie Wyborczej
lub Wyborcza.pl Wrocław oraz głównej stronie TVN-Mam Talent

galeria zdjęć >>>

Sylwia Szumilas

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Alina, Zdzisława
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wszystkie475656

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.