forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Dni Kultury Polskiej w II LO
Drukuj Email

Dni Kultury Polskiej w II LO

W dniu dzisiejszym (10.04) klasa VIIB wraz z wychowawcą wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim były Dni Kultury Polskiej organizowane przez II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie. Uczniowie najpierw obejrzeli przedstawienie oparte na tekście "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, a potem wzięli udział w staropolskiej uczcie na holu.

Najważniejszym wydarzeniem jednak był udział w wykładzie pana profesora doktora habilitowanego Jana Miodka, który dotyczył rozwoju języka polskiego w latach 1918-2018. Uczniowie poznali pochodzenie nazwy miasta, a także wiele ciekawostek dotyczących prawidłowego posługiwania się językiem polskim.

Maciej Lindmajer

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Krystiana, Nina, Walerian
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie475648

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.