forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Różni, ale równi
Drukuj Email
Różni, ale równi

17 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie odbyła się konferencja zorganizowana z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Lubina Robert Raczyński. Celem konferencji była refleksja i dyskusja o życiu dzieci ze spektrum autyzmu oraz o współpracy i wspieraniu rodziców dzieci z autyzmem. Spotkanie zorganizowano dla nauczycieli, terapeutów i rodziców. Konferencję rozpoczęła Pani Joanna Ławicka -prezes Fundacji Prodeste, która wygłosiła prelekcję pt. „Życie w spektrum autyzmu. Walka o przetrwanie, czy możliwość samorealizacji”. W przerwie goście mogli zobaczyć spektakularny występ Szkolnego Zespołu Tanecznego Trójeczki.

W drugiej części konferencji głos zabrała Aleksandra Oszczęda, która mówiła o współpracy z rodziną osoby ze spektrum autyzmu. Zwieńczeniem spotkania była wymiana wiedzy, doświadczeń, myśli i poglądów na temat codziennej pracy i życia z osobami ze spektrum autyzmu.

Było to pierwsze spotkanie w naszej szkole
w ramach ogólnopolskiej akcji
„Na niebiesko dla autyzmu”.

fotogaleria >>>

Nauczyciele organizatorzy

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj240
Wszystkie495230

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.