forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności SUKCES MAI !!!
Drukuj Email

SUKCES MAI !!!

W dniu 17 marca 2018 r. Maja Frankowska, uczennica klasy VII, wzięła udział w półfinale XXXII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Wydział Matematyki Politechniki Wrocławskiej i Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Zmierzyła się z czternastoma zadaniami logicznymi, miała na to trzy godziny. Udało im się zakwalifikować się do finału krajowego, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 26 – 27 maja. Zwycięzcy finału krajowego, w każdej kategorii, otrzymują dyplom Mistrza Polski w Grach Matematycznych i Logicznych, wchodzą w skład polskiej reprezentacji na Finał Międzynarodowy i jadą do Paryża (finał paryski odbędzie się w ostatni weekend sierpnia 2015). Mistrzostwa odbywają się aż w 8 kategoriach, mogą wziąć w nich udział już uczniowie klas III szkół podstawowych –górnej granicy nie ma. Organizatorzy zapraszają miłośników matematyki oraz tych, którym logiczne myślenie sprawia przyjemność i satysfakcję.

 

Więcej informacji na temat XXVIII Międzynarodowych Mistrzostw
w Grach Matematycznych i Logicznych
na stronie >>>

Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!!
Będziemy trzymać kciuki!!!

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj262
Wszystkie495252

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.