Start Start Aktualności HAPPENING EDUKACYJNY

HAPPENING EDUKACYJNY

Kujawsko-Pomorskiego Centrum Nauczycieli we Włocławku jest organizatorem ogólnopolskiej akcji Kwietniowi Antypiraci Książkowi. Akcja ma na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży postawy respektowania etycznego oraz legalnego korzystania z opublikowanych utworów (książek, filmów, muzyki, grafiki).

Działania polegały na zorganizowaniu w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich - 23 kwietnia - przedsięwzięć edukacyjnych związanych z książką, prawami autorskimi, etycznym i legalnym korzystaniem z utworów, upowszechnianiem idei domeny publicznej. Uczniowie naszej szkoły zorganizowali happening. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

E. Sznabel,
E. Domnik,
M. Lindmajer

19 Września 2018
Konstancja, Teodor

Zodiak: Panna

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.