forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Drukuj Email

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dziś rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny! Rok ten na pewno będzie wyjątkowy. Już w listopadzie obchodzić będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a w czerwcu pożegnamy ostatnich uczniów gimnazjum oraz pierwszych uczniów klas ósmych.
Naszą uroczystość rozpoczęliśmy powitaniem pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero naukę w murach naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani Dyrektor Krystyna Głowacka. Wspomniała ona rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz lubińskie wydarzenia sierpniowe.
Najbardziej cieszy jednak fakt, że swoim dzieciom bardzo licznie towarzyszyli Rodzice oraz bliscy.
 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj87
Wszystkie533970

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.