Start Start Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Dziś rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny! Rok ten na pewno będzie wyjątkowy. Już w listopadzie obchodzić będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a w czerwcu pożegnamy ostatnich uczniów gimnazjum oraz pierwszych uczniów klas ósmych.
Naszą uroczystość rozpoczęliśmy powitaniem pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero naukę w murach naszej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani Dyrektor Krystyna Głowacka. Wspomniała ona rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz lubińskie wydarzenia sierpniowe.
Najbardziej cieszy jednak fakt, że swoim dzieciom bardzo licznie towarzyszyli Rodzice oraz bliscy.

Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019