forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Narodowe Czytanie ,,Przedwiośnia” S. Żeromskiego
Drukuj Email

Narodowe Czytanie ,,Przedwiośnia” S. Żeromskiego

Nasza szkoła aktywnie włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania  ,,Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia była popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.

Do czytania przyłączyli się uczniowie gimnazjum, szkoły podstawowej, a także Pani Dyrektor, Krystyna Głowacka. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Naczelnik Wydziału Edukacji i Administracji w Lubinie, Pan Andrzej Pudełko oraz ksiądz Proboszcz, Krzysztof Krzyżanowski, Dyrekcja szkoły, rodzice, dziadkowie, mieszkańcy Lubina i uczniowie. Wyjątkowego klimatu uroczystości dodała dekoracja ze ,,szklanymi domami”, która została  stworzona specjalnie na potrzeby tego wydarzenia.

Każdy, kto przyniósł  na Narodowe Czytanie własny egzemplarz „Przedwiośnia”, otrzymał w książce  pieczątkę, którą podarowała szkole  z tej okazji Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

galeria zdjęć >>>

Ewa Domnik
Katarzyna Śnieżko
Izabela Skowrońska
Maciej Lindmajer
Agnieszka Mielnik-Chudzia
Dorota Słabicka
Katarzyna Matłosz
Aleksandra Wiśniewska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogumiła, Bożena, Franciszek, Michał,
Rafał

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj95
Wszystkie530365

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.