forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY
Drukuj Email

BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY

Dnia 12 września  uczniowie klas 4c i 5d wraz z wychowawcami uczestniczyli w aktywnych warsztatach profilaktyczno-edukacyjnych mających na celu przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Akcję „BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY” zorganizowana Komenda Powiatowej Policji w Lubinie wraz z Centrum Handlowym Cuprum Arena.

Podczas  spotkania na dzieci czekało wiele atrakcji: Miasteczko Ruch Drogowego, quizy, konkursy, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej,  zajęcia z samoobrony z instruktorem Krav Magi. Ponadto każdy z uczestników mógł zobaczyć a nawet usiąść na motor policyjny i wejść do wozu strażackiego.

 

J. Dobek-Golonka 
A. Żywokarta

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie530964

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.