Start Start Aktualności BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY

BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY

Dnia 12 września  uczniowie klas 4c i 5d wraz z wychowawcami uczestniczyli w aktywnych warsztatach profilaktyczno-edukacyjnych mających na celu przypomnieć zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Akcję „BEZPIECZNE POWROTY DO SZKOŁY” zorganizowana Komenda Powiatowej Policji w Lubinie wraz z Centrum Handlowym Cuprum Arena.

Podczas  spotkania na dzieci czekało wiele atrakcji: Miasteczko Ruch Drogowego, quizy, konkursy, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej,  zajęcia z samoobrony z instruktorem Krav Magi. Ponadto każdy z uczestników mógł zobaczyć a nawet usiąść na motor policyjny i wejść do wozu strażackiego.

J. Dobek-Golonka
A. Żywokarta

Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Celina, Krystiana, Nina, Walerian

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.