forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności SUKCES MAI
Drukuj Email

SUKCES MAI

Już po raz siedemnasty, w dniach 20 – 22 września 2018r., najlepsi uczniowie z całego Dolnego Śląska wzięli udział w Maratonie Matematycznym. Konkurs odbywa się co roku w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, a jego organizatorem jest Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. W eliminacjach wzięło udział 2884 zawodników, w tym ze szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz z gimnazjów 1266. Do finału, który odbył w się w sobotę, dostały się w tej kategorii 202 osoby. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tych trudnych zmaganiach - Maja z klasy kl.VIIIa  dostała się do finału tego maratonu.

Zmierzyła się z najlepszymi „matematykami” z całego Dolnego Śląska. Zawody zaczęły się o godzinie 10.00, a ostatnia runda i ogłoszenie wyników w kategorii szkół podstawowych zakończyły się po dwunastu rundach, czyli o 22.00. Majka wytrwała aż do siódmej rundy.

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć!

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie530971

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.