forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Rajd pieszy do Trzmielowa
Drukuj Email

Rajd pieszy do Trzmielowa

W sobotę, 22 września 2018 uczniowie z klas 5a i 5b uczestniczyli w pieszym rajdzie do Trzmielowa. Organizatorem imprezy był PTTK  - Oddział „Zagłębie Miedziowe” w Lubinie. Dla nas był to kolejny KROK w realizacji projektu z zakresu edukacji ekologicznej i zdrowotnej „Cztery kroki dla zdrowia”.

Nasi uczniowie pod kierunkiem przewodnika PTTK przemaszerowali dystans między Trzebnicami a Trzmielowem, podziwiając walory przyrodnicze i turystyczne naszego regionu. Prawdziwą perełką było zwiedzenie starego kościoła w Trzmielowie. Zakończenie imprezy odbyło się na terenach rekreacyjnych w centrum wsi. Tam organizatorzy przygotowali nie lada atrakcje  Jak nam upłyną czas w ostatnim dniu lata?

Zobaczcie sami >>>

Aneta Drozda
Barbara Mikus

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie530971

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.