forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności DZIEŃ CHŁOPAKA W PARKU TRAMPOLIN
Drukuj Email

DZIEŃ CHŁOPAKA W PARKU TRAMPOLIN

Dziewczyny z 6a tak lubią swoich klasowych kolegów, że postanowiły w tym roku zorganizować im z okazji Dnia Chłopca kilka atrakcji. Pierwszą z nich był słodki poczęstunek w szkole (pyszne ciasta), drugą wyjazd do Parku Trampolin w Legnicy, a trzecią obiad w KFC. Ostatni punkt programu nie zalicza się do najzdrowszych, ale w tym dniu chłopcom z klasy 6a pozwolono na takie szaleństwo. Zabawa była wyśmienita. Zapraszamy na fotograficzną i filmową relację z pobytu w Jump Heaven.

film z wycieczki >>>

E. Domnik,
E. Sznabel

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie530964

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.