forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Alternatywne lekcje wychowania fizycznego z Moniką Pyrek
Drukuj Email
Alternatywne lekcje
wychowania fizycznego
z Moniką Pyrek

W czwartek 4 października uczniowie klas 7a i 6b mieli okazję uczestniczyć w nietypowych lekcjach w-f, które łączą sport z technologią. Zajęcia, które odbyły się na hali RCS w Lubinie, zorganizowała Fundacja Moniki Pyrek oraz Kinder+Sport. Słynna lekkoatletka prowadziła wraz z instruktorami innowacyjne zajęcia sportowe. Każdy uczestnik musiał przejść poszczególne stacje wysiłkowe, zręcznościowe i sprawnościowe. Uczniowie musieli: przebiec określony dystans, poradzić sobie z przeciąganiem liny czy z mechaniczną ścianą wspinaczkową, wyrobić kilometry na rowerze, wykazać się szybkością na refleksomierzu lub popisać się precyzją i siłą w rzutach na bramkę piłką ręczną oraz strzałach do bramki piłką nożną. Dużą atrakcją była możliwość rozmowy ze słynną lekkoatletką oraz uczestniczenie w jej wykładnie na temat ruchu i zdrowia.

galeria zdjęć >>>

B.Paszkiewicz
E.Sagan

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj44
Wszystkie521463

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.