forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności MÓJ LAPBOOK „WIELCY POLACY – PISARZE LUB POECI”
Drukuj Email

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU
MÓJ LAPBOOK  „WIELCY POLACY – PISARZE LUB POECI”

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do udziału w międzyszkolnym konkursie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie.

Cele konkursu:

1. Zainteresowanie uczniów życiem i twórczością pisarzy lub poetów, którzy odegrali w historii Polski znaczącą rolę.

2. Popularyzacja lapbooka jako atrakcyjnej i nowoczesnej formy w edukacji.

3. Rozwijanie umiejętności plastycznych.

4. Budzenie wrażliwości estetycznej.

5. Doskonalenie umiejętności zaprezentowania własnej wiedzy.

Uczestnicy konkursu:

Uczniowie klas 4-8.

Warunki konkursu:

1. Każdy z uczestników konkursu ma za zadanie samodzielnie wykonać i opracować książkę tematyczną w formie lapbooka, który dotyczyć będzie pisarza lub poety, który odegrał w historii Polski znaczącą rolę.

2. Lapbook powinien być wykonany samodzielnie przez ucznia. Nauczyciele mogą jedynie udzielać konsultacji merytorycznych.

3. Praca powinna być wykonana z trwałych materiałów, różnymi technikami i metodami  w formie pisemnej oraz rysunkowej z zachowaniem konstrukcji lapbooka. Nie dopuszcza się prac wykonanych z materiałów sypkich.

4. Praca powinna być wykonana z papieru o wymiarach A3 lub A2 i zawierać minimum 6 kieszeni, schowków itp.

5. Lapbook, czyli książka na kolanach jest rodzajem teczki tematycznej, w której możemy

umieścić wiadomości na wybrany temat. Informacje te jednak nie są gromadzone jak

wycinki z gazet. Taka teczka pełni raczej funkcję interaktywnej przestrzeni na rysunki,

opowiadania, wykresy, słówka, terminy, zdjęcia. To wszystko umieszczone jest w kieszonkach, książeczkach o przeróżnych kształtach i na karteczkach.

6. Każdy z uczniów może złożyć na konkurs jedną pracę.

7. Praca wykonana w grupach nie będzie oceniana.

8. Praca powinna zostać podpisana na odwrocie danymi osobowymi: imię i nazwisko autora pracy, szkoła, klasa, telefon kontaktowy , imię i nazwisko nauczyciela, opiekuna, pod kierunkiem którego został wykonany lapbook.

9. Prace złożone na konkurs przechodzą na własność Organizatora Konkursu.

Termin składania prac: Prace należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie, ul. Gwarków 93, 59-300 Lubin, do 6 listopada 2018 roku.

Ocena prac i nagrody:

  1. Prace konkursowe zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatora Konkursu.
  2. Podczas oceny Komisja będzie zwracała uwagę na: samodzielność wykonania i wkład pracy, oryginalność, pomysłowość, ciekawe ujęcie tematu, poprawność merytoryczną, stylistyczną, ortograficzną , interpunkcyjną, zgodność z tematem i estetykę.
  3. Za wyróżnione prace Komisja przyzna nagrody.
  4. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.
  5. Laureaci zostaną zaproszeni na uroczysty finał konkursu połączony z wręczeniemnagród i wystawą prac uczestników konkursu w terminie wyznaczonym przez Organizatora.

Koordynatorki konkursu:

Agnieszka Mielnik-Chudzia

Dorota Słabicka

Ewa Domnik

Tel. kontaktowy do szkoły: 76 746 83 25

Przystąpienie ucznia do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Organizatora Konkursu.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

  1. Administratorami danych osobowych uczestników konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z konkursem tj. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu i wręczeniem nagrody, w celu zamieszczenia listy laureatów na stronach organizatorów oraz w celu sprawozdawczości.
  3. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Administratorzy informują, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uzyskania nagród i ich doręczenia.
  4. Dane uczestników konkursu będą przetwarzane zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późniejszymi zmianami) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Kwietnia 2019
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Heliodor, Kajus, Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter, Strzeżymir, Teodor

  
Zodiak: Byk

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj89
Wszystkie513624

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.