Start Start Aktualności VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W ostatnim tygodniu września nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Obchody miały na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także przypomnieć o jej przydatności w życiu codziennym. Uczniowie przygotowali plakaty dotyczące tabliczki mnożenia, którymi udekorowali szkolne korytarze. Sporo emocji wywołały egzaminy przeprowadzane 28 września przez specjalne uczniowskie patrole egzaminacyjne.

Ze znajomości tabliczki zostali przepytani uczniowie klas III-VIII. Wszystkim którzy pomyślnie zdali egzamin gratulujemy i zachęcamy do doskonalenia zdobytych umiejętności.

J.Dobek-Golonka

22 Kwietnia 2019