forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych
Drukuj Email

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych

Dnia 30 października bieżącego roku odbył się w naszej szkole - Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych. Celem konkursu zorganizowanego przez panie Angelikę Kwarcjan oraz Izabelę Martynowicz było propagowanie wiedzy interkulturalnej;  zaciekawienie uczniów kulturą, historią i geografią krajów, w których językiem urzędowym jest język angielski lub niemiecki.

W konkursie udział wzięło piętnastu uczestników z klas: siódmych, ósmych oraz klas trzecich gimnazjum. Łącznie uczniowie odpowiadali na ponad dwieście pytań- zarówno zadań zamkniętych (wielokrotnego wyboru) jak i otwartych.

Konkurs składał sie z dwóch etapów. W pierwszej części uczniowie wypełniali test (78 zagadnień). Do drugiego etapu czyli ścisłej czołówki dostały się: uczennice gimnazjum Daria Bogacewicz i Wiktoria Humbla z klasy IIIC oraz Maja Frankowska uczennica klasy 8A szkoly podstawowej. Niekwestionowanym zwycięzcą konkursu została Maja Frankowska; drugie i trzecie miejsca zajęły kolejno Wiktoria Humbla oraz Daria Bogacewicz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miła zabawę i gratulujemy obszernej wiedzy!!!

A. Kwarcjan
I.Martynowicz

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj92
Wszystkie533975

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.