Start Start Aktualności „Sylwetki Polskich Naukowców”

Sylwetki Polskich Naukowców”

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się konkurs. Celem było przedstawienie sylwetki, ciekawostek z życia i osiągnięć wybitnego Polskiego Naukowca. Prac było naprawdę sporo, stworzyły one ciekawą wystawę, która zdobiła hol szkolny. Pierwsze miejsce zajęła praca wykonana przez Mikołaja z klasy Va przedstawiająca sylwetkę oraz osiągnięcia Stefana Banacha, drugie miejsce zajęła praca Zuzanny z klasy VIa, przedstawiająca sylwetkę Hugo Steina, oraz Oliwii z klasy IIIa – przepiękny portret Mikołaja Kopernika.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kreatywności oraz wiedzy.

A. Żywokarta
A. Drozda