forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności „Sylwetki Polskich Naukowców”
Drukuj Email

Sylwetki Polskich Naukowców”

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się konkurs. Celem było przedstawienie sylwetki, ciekawostek z życia i osiągnięć wybitnego Polskiego Naukowca. Prac było naprawdę sporo, stworzyły one ciekawą wystawę, która zdobiła hol szkolny. Pierwsze miejsce zajęła praca wykonana przez Mikołaja z klasy Va przedstawiająca sylwetkę oraz osiągnięcia Stefana Banacha, drugie miejsce zajęła praca Zuzanny z klasy VIa, przedstawiająca sylwetkę Hugo Steina, oraz Oliwii z klasy IIIa – przepiękny portret Mikołaja Kopernika.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kreatywności oraz wiedzy.

A. Żywokarta
A. Drozda

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie536575

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.