forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności "Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych "
Drukuj Email

"Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych "

Odśpiewaniem w hali RCS "Pierwszej Brygady" i  wielu innych pieśni patriotycznych mieszkańcy Lubina uczcili 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na uroczyste śpiewanie tłumnie przybyli starsi, młodsi i najmłodsi lubinianie. Z biało - czerwonymi kotylionami, flagami i balonami (niektórzy nie kryjąc łez wzruszenia) chóralnie śpiewali mniej i bardziej znane pieśni z okresu walk Polaków o niepodległą ojczyznę. Wśród uczestników tej uroczystości byli również uczniowie naszej szkoły dając przykład właściwemu rozumieniu  patriotyzmu.

Małgorzata Jaworska
Anna Mydłowska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie536575

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.