Start Start Aktualności 100 lecie Odzyskania Niepodległości Szkolny Zespół Taneczny „Trójeczki”

100 lecie Odzyskania Niepodległości
Szkolny Zespół Taneczny

„Trójeczki”

„Trójeczki”swoje świętowanie rozpoczęły wcześniej bo już na uroczystym szkolnym apelu, który odbył się 9 listopada 2018 r. Główne uroczystości odbyły się 11 listopada 2018 r. Na Rynku w Lubinie oraz przed Halą RCS, gdzie odbył się Piknik Wojskowy.

O 14.30 przed Halą RCS Szkolny Zespół Taneczny „Trójeczki”, zaprezentował trzy spektakularne i widowiskowe układy taneczne, które wzbudziły duże zainteresowanie i aplauz. Na początku dziewczęta z klas 4 i 5 zaprezentowały układ „Flaga” z biało- czerwonymi materiałami. Po nich młodsi uczniowie klas 2 i 3 wykonali układ do znanej wszystkim piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”, punktem kulminacyjnym okazał się ostatni taniec „Wachlarze”. Warto było poświęcić tyle czasu na naukę i wielogodzinne próby. Udało się po raz kolejny zaskoczyć publiczność.

Występ Trójeczek 11 listopada >>>

Film z występu 11 listopada >>>