forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności 100 lecie Odzyskania Niepodległości Szkolny Zespół Taneczny „Trójeczki”
Drukuj Email

100 lecie Odzyskania Niepodległości
Szkolny Zespół Taneczny

„Trójeczki”

„Trójeczki”swoje świętowanie rozpoczęły wcześniej bo już na uroczystym szkolnym apelu, który odbył się 9 listopada 2018 r. Główne uroczystości odbyły się 11 listopada 2018 r. Na Rynku w Lubinie oraz przed Halą RCS, gdzie odbył się Piknik Wojskowy.

O 14.30 przed Halą RCS Szkolny Zespół Taneczny „Trójeczki”, zaprezentował trzy spektakularne i widowiskowe układy taneczne, które wzbudziły duże zainteresowanie i aplauz. Na początku dziewczęta z klas 4 i 5 zaprezentowały układ „Flaga” z biało- czerwonymi materiałami. Po nich młodsi uczniowie klas 2 i 3 wykonali układ do znanej wszystkim piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”, punktem kulminacyjnym okazał się ostatni taniec „Wachlarze”. Warto było poświęcić tyle czasu na naukę i wielogodzinne próby. Udało się po raz kolejny zaskoczyć publiczność.

Występ Trójeczek 11 listopada >>>

Film z występu 11 listopada >>>

Sylwia Szumilas

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie536575

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.