forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Wieczornica patriotyczna
Drukuj Email

Wieczornica patriotyczna

W poniedziałek 19 listopada po południu w naszej szkole odbyła się uroczysta WIECZORNICA PATRIOTYCZNA. Świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedłużyliśmy jeszcze o tydzień. Występ to kolejny element szeregu inicjatyw, które zostały podjęte z okazji tej doniosłej dla wszystkich Polaków rocznicy. Od września wszyscy nauczyciele, uczniowie, a także rodzice brali udział w organizacji oraz przebiegu wielu wydarzeń i konkursów o tematyce patriotycznej - informacje o ich przebiegu publikowane były zarówno na stronie szkoły, jak i szkolnym Facebooku oraz klasowych blogach. Program artystyczny zaprezentowały wszystkie koła zainteresowań, działające w naszej szkole: teatralne, historyczne, taneczne oraz wokalne. Szczególnie cieszył nas także fakt, że w uroczystości udział wzięło bardzo wielu nauczycieli i rodziców!

Dziękujemy za Wasz czas i uwagę!

galeria zdjęć >>>

Maciej Lindmajer
Anna Jędrasik
Sylwia Szumilas
Aleksandra Wiśniewska
Małgorzata Jaworska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Alina, Zdzisława
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wszystkie475657

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.