Start Start Aktualności Wieczornica patriotyczna

Wieczornica patriotyczna

W poniedziałek 19 listopada po południu w naszej szkole odbyła się uroczysta WIECZORNICA PATRIOTYCZNA. Świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedłużyliśmy jeszcze o tydzień. Występ to kolejny element szeregu inicjatyw, które zostały podjęte z okazji tej doniosłej dla wszystkich Polaków rocznicy. Od września wszyscy nauczyciele, uczniowie, a także rodzice brali udział w organizacji oraz przebiegu wielu wydarzeń i konkursów o tematyce patriotycznej - informacje o ich przebiegu publikowane były zarówno na stronie szkoły, jak i szkolnym Facebooku oraz klasowych blogach. Program artystyczny zaprezentowały wszystkie koła zainteresowań, działające w naszej szkole: teatralne, historyczne, taneczne oraz wokalne. Szczególnie cieszył nas także fakt, że w uroczystości udział wzięło bardzo wielu nauczycieli i rodziców!

Dziękujemy za Wasz czas i uwagę!

galeria zdjęć >>>

Maciej Lindmajer
Anna Jędrasik
Sylwia Szumilas
Aleksandra Wiśniewska
Małgorzata Jaworska

Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Alina, Zdzisława

Zodiak: Strzelec

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.