forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR
Drukuj Email

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

Do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. W naszej szkole w dniach 14 i 15 listopada 2018 r. przez 60 minut uczestnicy rozwiązywali na komputerach 24 zadania dla swojej kategorii wiekowej. Każdy uczestnik zaczynał zmagania z pulą 24 pkt. Za poprawne odpowiedzi można było uzyskać 3, 4 lub 5 pkt., za błędne odejmowano -0,75, -1 lub -1,5 pkt. Do uzyskania było maksymalnie 120 pkt.  Swoje wyniki można sprawdzić na stronie mcourser.pl. Najlepiej wypadła Majka z kl. 8a.

Gratulujemy!!!

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR 2018 >>>

K.Wasilewski

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj87
Wszystkie533970

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.