forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Pierwsza Pomoc
Drukuj Email

Pierwsza Pomoc

Dnia 19. 11. 2018 r. dzieci z klas I, II, III uczestniczyły w zajęciach z Pierwszej Pomocy przeprowadzonych przez Ratownika Medycznego. Uczestnicy poznali zasady bezpiecznego udzielania pomocy, dowiedzieli się jak wygląda rozmowa z dyspozytorem medycznym i jakie czynności wykonuje się aby uratować ludzkie życie.  Duże zainteresowanie  pozwoliło na efektywne zajęcia.

Dzieci czynnie brały udział wykonując wszystkie czynności związane z udzieleniem niezbędnej pierwszej pomocy przy ratowaniu ludzkiego życia. Szkoła jest miejscem, w którym uczymy dzieci jak mają radzić sobie w dorosłym świecie. Dlatego warto kształtować u nich postawę, która będzie umożliwiała troskę o bezpieczeństwo swoje i innych. Warto prowadzić dodatkowe zajęcia mające na celu naukę pierwszej pomocy przedmedycznej.

W świadomości dzieci od najmłodszych lat należy wyrabiać poczucie, że w dużej mierze to od działań ratowniczych zależy nasze życie, jak również życie drugiego człowieka.

fotogaleria >>>

Katarzyna Warchoł

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj77
Wszystkie533960

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.