forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Andrzejki 2018
Drukuj Email

Andrzejki 2018

W czwartek 29 listopada obchodziliśmy hucznie Andrzejki w naszej szkole. Od rana, wróżki z Samorządu Uczniowskiego przepowiadały przyszłość najmłodszym. Wiemy już, że są wśród nas przyszli dyrektorzy i naukowcy, piloci samolotów i kierowcy oraz milionerzy:) Jest to szczególny dzień w naszej szkole. Uczniowie klas I-III przychodzą  przebrani w różnorodne stroje.

Podczas Balu Andrzejkowego jury nagrodziło uczestników, których przebrania wyróżniły się kreatywnością, pomysłowością i wykonaniem. Wieczorem uczniowie z klas IV-VIII i III gimnazjum bawili się podczas dyskoteki andrzejkowej.

fotogaleria >>>

Opiekunowie SU

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
15 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Celina, Krystiana, Nina, Walerian
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie475653

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.