forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Andrzejki 2018
Drukuj Email

Andrzejki 2018

W czwartek 29 listopada obchodziliśmy hucznie Andrzejki w naszej szkole. Od rana, wróżki z Samorządu Uczniowskiego przepowiadały przyszłość najmłodszym. Wiemy już, że są wśród nas przyszli dyrektorzy i naukowcy, piloci samolotów i kierowcy oraz milionerzy:) Jest to szczególny dzień w naszej szkole. Uczniowie klas I-III przychodzą  przebrani w różnorodne stroje.

Podczas Balu Andrzejkowego jury nagrodziło uczestników, których przebrania wyróżniły się kreatywnością, pomysłowością i wykonaniem. Wieczorem uczniowie z klas IV-VIII i III gimnazjum bawili się podczas dyskoteki andrzejkowej.

fotogaleria >>>

Opiekunowie SU

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Eleonora, Feliks, Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

  
Zodiak: Ryba

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj253
Wszystkie495243

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.