forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności NAUKA SIĘ OPŁACA
Drukuj Email

NAUKA SIĘ OPŁACA
XVIII edycja Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”

1 grudnia 2018 roku w siedzibie Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Stypendialna XVIII edycji Konkursu Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”. W bieżącym roku szkolnym 57 stypendiów trafi do najzdolniejszej młodzieży w regionie. Konkurs „zDolny Śląsk”, organizowany przez Fundację Edukacji Międzynarodowej i Samorząd Województwa Dolnośląskiego, pozwolił na wyłonienie grupy uczniów, która zdaniem organizatorów zasługuje na szczególne wsparcie. Nagrody wręczyli przedstawiciele władz regionu oraz Kapituły Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły - Maja z klasy VIIIa.

Maja zdobyła już bardzo wiele nagród w różnorodnych konkursach, między innymi matematycznych i literackich. Mimo wielu obowiązków szkolnych, znajduje czas na swoją największą pasję, jaką są konie. Warto wspomnieć, że Maja zdobyła tytuł laureata Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk” już po raz trzeci.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj79
Wszystkie533962

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.