forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności MISTRZ Z 6A
Drukuj Email

MISTRZ Z 6A

5 grudnia w CK Muza w Lubinie odbyło się podsumowanie tegorocznej akcji profilaktycznej „Jestem mistrzem”. Na scenie swoje artystyczne talenty zaprezentowało dziewięcioro uczniów lubińskich szkół podstawowych. Wśród nich znalazł się Kacper z kl.6a, któremu kibicowała cała klasa.

Celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia z dala od substancji psychoaktywnych poprzez popularyzację pozytywnych form spędzania czasu wolnego,  kształtowanie u dzieci poczucia własnej wartości i tworzenie bezpiecznego klimatu w szkołach. Organizator tego przedsięwzięcia to MOPS w Lubinie.

E. Domnik,
E. Sznabel

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Franciszek, Laura
  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj130
Wszystkie529431

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.