forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Kulturalnie na Mikołaja!
Drukuj Email

Kulturalnie na Mikołaja!

6 grudnia 2018 r. klasy IVc oraz IVd w ramach klasowych Mikołajek wybrały się do Teatru Lalek we Wrocławiu na sztukę pt. "Babcia na jabłoni". To widowiskowy spektak dla całej rodziny z szeroką obsadą, bogatą scenografią i porywającą muzyką Krzesimira Dębskiego.

Jest to opowieść o chłopcu - Antku, który bardzo chce mieć babcię, więc ją sobie… wymyśla. Bo babcia to najlepszy sposób na wszelkie smutki i kłopoty. Babcia Antka mieszka na drzewie, poluje na tygrysy, ujeżdża dzikie konie. Jest wprawdzie trochę zwariowana, ale za to bardzo mądra i dowcipna. Chłopiec spędza z nią cały wolny czas, dopóki do sąsiedniego domu nie wprowadza się... No właśnie, kto?

Wyjazd bardzo się wszystkim podobał
i z pewnością go powtórzymy!

fotogaleria >>>

A. Żywokarta
A. Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj37
Wszystkie530965

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.